Dünyanın ve Türkiye’nin her yerinden gelen,
binlerce mutlu misafirimizin arasına katılın! 👇🏼 🇹🇷 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🇪🇸 🇩🇪 🇸🇦

Misafir yorumları 🇹🇷

Customer review 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿

Opinión del cliente🇪🇸

Kundenrezension 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿

Microblading Uygulaması Merak Ettikleriniz

Microblading Kıl Tekniği uygulaması güvenli midir?

Güvenlik ve temizlik her zaman bizim önceliğimizdir ve çevremizin bize bağlılığı bu değerleri yansıtır. İşlemde kullanılan bütün malzemeler size özel tek kullanımlıktır sterildir ve her kullanımdan sonra atılır.

Başka bir yerde Microblading / Kaş kontürü yaptırdım. Beğenmedim/soldu düzeltir misiniz?

Evet, bu mümkündür. Ama öncesinde lütfen bize kaşlarınızın bir fotoğraflarını gönderin. (makyaj yapmadan).

Kaşlarınız soluk veya açıksa, şekli estetik durmuyorsa, bunlar üzerinde düzeltme yapmak kolay olacaktır. Bununla birlikte, size nasıl yardımcı olabileceğimi görmek için makyajsız fotoğrafları göndermeniz gerekir, aksi halde randevu ile geldiğinizde size yardım edemezsem hem hayal kırıklığına uğrayabilir hem de zamanınızı boşa harcayabilirsiniz

Microblading Kıl Tekniği uygulaması can yakıyor mu?

Rahatınız için işlem öncesinde ve süresi boyunca yüksek dereceli bir lokal anestezi kullanacağım. Çoğu müşteri hiçbir şey hissetmez veya “cımbız” hissini tarif eder. Hassas müşteriler için uyuşma süresini daha uzun beklemek gerekebilir, ancak duyum tolere edilebilir. İşlem sırasında birçok müşteri sedyede uyuyakalır.

Uygulama günü nelere dikkat etmeliyim?

Lütfen randevunuz için yaklaşık 1 buçuk saat ayırınız. Öncelikle, yüz özelliklerinizi, yapısını ve durumunu işlemle nasıl geliştirebileceğimi ve doğal görünebileceğini belirlemek amacıyla dikkatlice analiz edeceğim. Daha sonra cilt ve kaş tonunuza uyması için size en uygun şekil ve renkler konusunda tavsiyelerde bulunacağım. Ardından, kozmetik bir kurşun kalem kullanarak, ideal sonucu belirlemenize yardımcı olmak için mevcut kaşınızı yeniden şekillendirerek bir tasarım çizeceğim. Siz tamamen emin ve mutlu hissettikten sonra, kaşlarınızı lokal anestezi ile uyuşturacağım. Bu işlem 20 dakika kadar sürecek. Daha sonra işleme başlayacağım. Son olarak, sizinle birlikte takip ziyaretinizi planlayacağım.

Mevcut kaşlarımdan ne olacak? Onlara işlem yapmalı mıyım?

Microblading uygulaması mevcut kaşı etkilemez, sadece cilde hitap eder. Kaşlar tamamen iyileştikten sonra, işlem sırasında oluşturulan şekli korumanızı tavsiye ediyoruz. İstenmeyen beyaz kaşlarınız varsa, boyama, rimel kullanma veya bunları aldırma seçenekleriniz vardır. Tabii bu sizin sorumluluğunuzdadır.

İletişim

Formu doldurun, en kısa sürede size ulaşalım ve detaylı bilgi / randevu için size ulaşalım.

Detaylı bilgi ve randevu için formu doldurun.