Microblading Uygulaması Merak Ettikleriniz

Microblading Kıl Tekniği uygulaması güvenli midir?

Güvenlik ve temizlik her zaman bizim önceliğimizdir ve çevremizin bize bağlılığı bu değerleri yansıtır. İşlemde kullanılan bütün malzemeler size özel tek kullanımlıktır sterildir ve her kullanımdan sonra atılır.

Başka bir yerde Microblading / Kaş kontürü yaptırdım. Beğenmedim/soldu düzeltir misiniz?

Evet, bu mümkündür. Ama öncesinde lütfen bize kaşlarınızın bir fotoğraflarını gönderin. (makyaj yapmadan).

Kaşlarınız soluk veya açıksa, şekli estetik durmuyorsa, bunlar üzerinde düzeltme yapmak kolay olacaktır. Bununla birlikte, size nasıl yardımcı olabileceğimi görmek için makyajsız fotoğrafları göndermeniz gerekir, aksi halde randevu ile geldiğinizde size yardım edemezsem hem hayal kırıklığına uğrayabilir hem de zamanınızı boşa harcayabilirsiniz

Microblading Kıl Tekniği uygulaması can yakıyor mu?

Rahatınız için işlem öncesinde ve süresi boyunca yüksek dereceli bir lokal anestezi kullanacağım. Çoğu müşteri hiçbir şey hissetmez veya “cımbız” hissini tarif eder. Hassas müşteriler için uyuşma süresini daha uzun beklemek gerekebilir, ancak duyum tolere edilebilir. İşlem sırasında birçok müşteri sedyede uyuyakalır.

Microblading Kaş Tasarımı Yapıldıktan Sonra Dikkat Edilmesi Gerekenler

Microblading işlemi sonrası hem kalıcılığının artması hem de sağlıklı kullanım için dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar bulunur. Microblading kaş tasarımı sonrası, pigmentin kaşlarınızın farklı bölgelerine bulaşarak düzensiz kaş görünümü oluşturmaması için bir hafta boyunca terlememeniz ve kaşlarınızın ıslanmaması önemlidir. Cildiniz hassas olacağından ve yanma riski daha yüksek olacağından, iyileşme sürecinde güneşten de kaçınmak faydalı olacaktır.

Microblading sonrası ilk hafta kaşlarınız kabuklanmaya ve soyulmaya başlayacaktır. Bu kabuklanma tamamen normaldir. Pigment, nihai rengini elde etmek için kaşlarınızda bu süreç gerçekleşir. İyileşme süreci altı hafta sürebilirken, kabuklanmanın çoğu bir hafta içinde gitmiş olmalıdır. Kabukları soymamalısınız, çünkü bu pigmenti kaldırabilir ve sizi seyrek kaşlarla bırakabilir ve ayrıca cildinize zarar verebilir.

Mevcut kaşlarımdan ne olacak? Onlara işlem yapmalı mıyım?

Microblading uygulaması mevcut kaşı etkilemez, sadece cilde hitap eder. Kaşlar tamamen iyileştikten sonra, işlem sırasında oluşturulan şekli korumanızı tavsiye ediyoruz. İstenmeyen beyaz kaşlarınız varsa, boyama, rimel kullanma veya bunları aldırma seçenekleriniz vardır. Tabii bu sizin sorumluluğunuzdadır.

İletişim

Detaylı bilgi ve randevu için hemen formu doldurun. Size en kısa sürede ulaşalım